Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni kuhar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Split

Rok prijave:

  • Neoplasma d.o.o.

Opis posla

Opis poslova:
- priprema hrane, obrada namirnica
- rad po uputama glavnog kuhara
- pomoćni poslovi u kuhinji urednost i briga o čistoći

Broj traženih radnika: 4.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; upražnjeni poslovi.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Uvjeti:
- KV/SSS (poželjno ugostiteljske struke - kuhar)
- 2 godine radnog iskustva
- spremnost na timski rad
- odgovornost prema poslu
- organiziranost i spretnost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).