Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Monter - serviser opreme (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Čađavica

Rok prijave:

  • KONTA d.o.o. za proizvodnju, građevinarstvo, trgovinu, promet, ugostiteljstvo i usluge

Opis posla

Tražimo pojačanje u našem servisnom timu.

Montaža i servis opreme DELAVAL.

Kako će izgledati vaš posao?
- samostalno obavljanje zadataka
- volja za stručni osposobljavanjem i daljnjim obrazovanjem
- puštanje sistema u rad, otklanjanje nedostataka
- poslovi održavanja i popravaka, sukladno stečenim kvalifikacijama (elektro, strojarski, bravarski i mehaničarski radovi)
- briga o ispravnosti opreme, uređaja i strojeva
- ugradnja i montaža nove opreme i strojeva
- rad na terenu

Uvjeti:
- završena odgovarajuća srednja škola elektrotehničkog usmjerenja
- poželjno prethodno iskustvo rada na sličnim poslovima, ali nije uvjet
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost na kontinuirano učenje i dinamično okruženje
- poznavanje elektronike
- poznavanje rada na računalu
- poznavanje mehanike
- poželjno znanje stranog jezika

Nudimo:
- stalni radni odnos
- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje
- mogućnost napredovanja
- božićnica i uskrsnica
- bonusi na plaću

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).