Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Wellness & SPA recepcionar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Dubrovnik

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • LAETANS j.d.o.o. za frizerske i kozmetičke usluge, trgovinu i turizam

Opis posla

Zapošljavamo Wellness & Spa terapute (m/ž) u luksuznom Wellness & Spa centru u hotelu Premium 5* u Dubrovniku.

Uvjeti:
- poznavanje masaže, tretmana lica i tijela, pedikura i manikura
- uslužnost i stručnost u radu s gostima hotela visoke kategorije te profesionalnost
- vedra i srdačna osoba komunikacijskih vještina sklona timskom radu sa poznavanjem engleskog jezika
- osoba otvorena za dodatne edukacije i usavršavanje

Stručna sprema: Srednja stručna sprema

Jezici: Engleski (razina govora - napredno, razina pisma - osnovno)

Pružamo rad u ugodnoj radnoj sredini u luksuznom i višestruko nagrađivanom Wellness & Spa centru u Dubrovniku. Kroz edukacije, usavršavanja i standarde osposobljavamo svoje zaposlenike za rad u najboljim Spa centrima hotela visoke kategorije.

Omogućujemo stalni radni odnos i ugovor kroz cijelu godinu.

Zaposlenicima izvan Dubrovnika osiguravamo smještaj a svim zaposlenicima obrok u hotelu. Osiguravmo stimulativni dio na plaću te nagrade za ostvarene ciljeve.

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Sezonski

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Briga o ljepoti, sport iznosi 623,34 EUR (4.696,53 kuna).