Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Prodavač u trgovini mješovitom robom (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Gornja Voća

Rok prijave:

  • TRGOVAČKI OBRT "LEXI", ŽELJKO PINTARIĆ, KLENOVNIK 9

Opis posla

Opis posla: rad na kasi, rad s ljudima i robom (naručivanje, preuzimanje, slaganje) održavanje higijene radnog prostora.

Uvjeti: završena srednja škola u trogodišnjem ili četverogodišnjem trajanju, smjer obrazovanja nije važan.

Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme, uz mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme.

Razina obrazovanja: KV/SSS.

Radno iskustvo: nije važno.

Broj traženih radnika: 1.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Način rada:
- 2 smjene
- rad vikendom i praznikom

Smještaj: nema smještaja.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).