Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

IT sistem administrator (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pula

Rok prijave:

  • Tehnoline Telekom d.o.o.

Opis posla

- korisnička podrška
- održavanje kvalitetnih odnosa s klijentima
- implementacija i održavanje IT sustava
- svakodnevno praćenje i nadgledanja rada sustava, optimizacija i automatizacija procesa
- dijagnosticiranje i otklanjanje kvarova
- održavanje visoke razine sigurnosti sustava
- projektiranje, implementacija i održavanje infrastrukturnih rješenja u skladu s problemima i zahtjevima korisnika

Uvjeti:
- potrebne kvalifikacije kandidata:
- SSS/VŠS/VSS
- radno iskustvo: najmanje dvije godine iskustva na istim ili sličnim poslovima
- vrlo dobro znanje Windows operativnog sustava
- visoka razina odgovornosti i inicijative
- samostalnost u obavljanju poslova
- rad u “remote” timu
- timski rad i komunikativnost
- poželjno posjedovanje nekog od certifikata (Microsoft, Linux..)
- znanje engleskog jezika u govoru i pismu
- vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)

Informatička znanja:
- poznavanje mrežnih tehnologija (TCP/IP, DNS, DHCP, Routing, WiFi…)
- poznavanje servisa (smtp, pop3, imap, ldap, snmp, http, https ….)
- poznavanje Windows server okruženja (AD, Group Policy, Hyper-V, IIS, MSSQL, Exchange….)

Uz zamolbu potrebno je priložiti:
- životopis
- preslike potvrda/certifikata o usavršavanju i odslušanim edukacijama (ukoliko ih kandidat posjeduje)

Što nudimo:
- prilika za osobni i profesionalni rast i razvoj
- zaposlenje na neodređeno vrijeme
- kontinuirano osobno učenje i usavršavanje

Mjesto rada: Pula

Povratnu informaciju o ishodu natječaja dobit će samo kandidati koji će biti pozvani na selekcijski razgovor.

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).