Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Administrator u računovodstvu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • PROTEKTA d.o.o. za tehničku sigurnost, trgovinu i građenje

Opis posla

Opis poslova:
- obrada knjigovodstvene dokumentacije (ulaznih, izlaznih računa, uvoznih računa, izvoda i dr.)
- blagajničko poslovanje (putni nalozi, gotovinske isplate)
- knjiženje plaće u financijsko knjigovodstvo (obračun plaće radi vanjski knjigovodstveni servis)
- priprema porezne evidencije i PDV obračuna
- prijave i odjave djelatnika

Uvjeti:
- poželjno iskustvo u korištenju programa 4D Wand
- sklonost timskom radu
- razvijene analitičke vještine

Razina obrazovanja: SSS.

Radno iskustvo: 1 godina.

Broj traženih radnika: 1.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; upražnjeni poslovi.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Smještaj: nema smještaja.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).