Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač teretnog vozila (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • FENIKS-ZAGREB d.o.o.

Opis posla

Traži se KV vozač/ica teretnog motornog vozila C kategorije, kamiona podizača za kontejnere zapremnine 5 m3. U slučaju nedostatka posla za prijevoz metalnog otpada kamionom, posao se obavlja na otvorenom skladištu poslodavca.

Uvjeti:
- radno iskustvo upravljanja vozilom C kategorije
- položen KOD 95
- poželjno znanje rukovanja hidrauličnom dizalicom na kamionu

Pogodnosti:
- radni tjedan je na bazi 40 sati rada raspoređenih u 6 radnih dana: radnim danom 7:00-15:00 h, subotom 7:00-12:00 h,
- prema dogovoru isplaćuje se naknada za prijevoz na posao, uskrsnica i božićnica
- postoji mogućnost osposobljavanja za rukovanje hidrauličnom dizalicom na trošak poslodavca
- plaća: 900,00 - 1.260,00 €

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).