Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Mornar na turističkom brodu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Plat

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • ADRIATIC BLUE DREAM d.o.o. za turizam, trgovinu i usluge, putnička agencija

Opis posla

- mornar na guletu Adriatic Holiday
- mornarske vještine, privez/odvez jahte, odgovoran za urednost svih vanjskih površina jahte
- vožnja tendera M/Y Adriatic Holiday
- briga o urednosti tendera, količini goriva i sl.
- pomoć u posluživanju hrane i pića

Period rada sezona 2023., a moguće i dulje na turističkom brodu za kružna potovanja po Jadranu m/y Adriatic Holiday.

Uvjeti:
- timski rad i kolegijalnost
- obavezna urednost, ljubaznost, marljivost u komunikaciji s gostima te kolegama
- obavezna potvrda o nekažnjavanju
- liječnički pregled
- prednost kandidatima koji su radili na brodu, jahtama i slično te nositelju breveta za pomorce
- prednost sva prijašnja radna iskustva vezano za brodove i općenito
- minimalno znanje engleskog jezika, znanje drugih jezika prednost
- od djelatnika se očekuje da su kreativni, iskreni i pouzdani i važno je da imaju želju za napredovanjem

Nudimo:
- smještaj na brodu
- poslodavac osigurava stimulativna primanja, hranu i bezalkoholna pića
- napojnica se dijeli na kraju svakog odrađenog tjedna
- bonus na kraju sezone ukoliko se odradi sezona pošteno, klijenti tj. gosti nas ocjenjuju

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).