Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kuhar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Kneževi Vinogradi

Rok prijave:

  • KNEŽEVI PARKOVI d.o.o. za komunalnu djelatnost

Opis posla

Opis poslova:
- priprema i spravljanje hladnih i toplih jela prema dnevnom meniju ili jelovniku
- priprema i pečenje langošica
- sudjelovanje u radu nadležnih kontrola Zavoda za javno zdravstvo
- odgovara za kvalitetu i kvantitetu izvršenih poslova i povjerenih mu sredstva za rad
- obavlja poslove sukladno normativima, Zakonu o zaštiti na radu, Pravilnika o zaštiti na radu i Zakonu o zaštiti od požara
- obavlja i druge poslove po potrebi posla i nalogu neposrednog rukovoditelja

Uvjeti:
- NKV/KV/SSS

Očekivani početak rada: 10.06.2023.

Nudimo:
- zaposlenje na određeno vrijeme / sezonski
- puno radno vrijeme
- radi se i vikendom i praznikom
- naknada za prijevoz se djelomično isplaćuje

Na ovaj oglas se možete prijaviti putem linka, telefonski ili osobnim dolaskom na adresu: Moše Pijade 11, Kneževi Vinogradi.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).