Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj gradilišta (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • ALLPLAN d.o.o.

Opis posla

- samostalno vođenje gradilišta
- izvođenje i dokumentiranje građenja po ugovoru
- izrada, realizacija i praćenje organizacijskih, terminskih i financijskih planova gradilišta
- izvođenje radova sa vlastitim resursima i sa podizvođačima
- organizacija i kontrola izvedbe radova u pogledu rokova, kvalitete i troškova
- vođenje građevinskog dnevnika i građevinske knjige
- obračun i kontrola.

Uvjeti:
- minimalno 2 godine radnog iskustva s naglaskom na strojarstvo - vođenje i izgradnja metalnih konstrukcija
- organizacijske sposobnosti vođenja svih faza izvedbe radova
- pouzdanost, kolegijalnost i fleksibilnost u radu s drugima
- aktivno korištenje engleskog ili njemakog jezika
- aktivan rad na računalu (MS Office, MS Outlook, AutoCAD i sl.)
- vozačka dozvola B kategorije
- spremnost za rad na terenu

Razina obrazovanja: NKV/KV/SSS.

Vozački ispit: kategorija B.

Radno iskustvo: 2 godine.

Broj traženih radnika: 1.

Vrsta zaposlenja: na neodređeno; novootvoreni poslovi.

Radno vrijeme: puno radno vrijeme.

Smještaj: zajednički smještaj.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Uvjeti na radnom mjestu: terenski rad.

Osobni dolazak: Ul. Franje Tuđmana 20, Križevci.

Pisana zamolba: Ul. Franje Tuđmana 20, 48260 Križevci.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).