Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent za njemačko govorno područje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • THERMIA d.o.o. za proizvodnju i obradu metala i proizvoda od metala

Opis posla

- kontaktiranje sa dobavljačima i kupcima vezano za poslove uvoza i izvoza
- suradnja i koordiniranje sa svim dijelovima poslovanja unutar kuće uključenim u proces
- pregovaranje i unapređivanje poslovnih odnosa s postojećim klijentima
- rad na ugovorima s dobavljačima i kupcima te svim komercijalnim uvjetima suradnje
- uvozni poslovi, transport i logistika
- rad na rješavanju reklamacija
- aktivna participacija na sustavu kontrole kvalitete
- sudjelovanje na internim sastancima i interna koordinacija s drugim odjelima
- poslovna putovanja te periodičan obilazak postojećih i potencijalnih novih dobavljača i kupaca
- ostali poslovi prema zahtjevu poslovodstva

Znanja i kvalifikacije:
- iskustvo u vanjskoj trgovini
- organiziran, iskusan u izradi i obradi robnomaterijalne dokumentacije
- pedantan, vrijedan, odgovoran, pouzdan i točan
- vješt u komunikaciji s kupcima i dobavljačima
- proaktivan i samostalan
- visok nivo osobnog integriteta
- odgovoran prema radnom mjestu i timu, odgovoran prema izvršenju zadataka, fokus na detalje, fleksibilan, razvijene komunikacijske i pregovaračke vještine, delegiranje zadataka, timski rad
- napredno poznavanje rada MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook) posebice Excela, prednost poznavanje Pantheon sustava
- vozačka dozvola B
- osoba s analitičkim razmišljanjem te kvalitetnim uočavanjem prioriteta
- želimo vas naučiti i podijeliti naše iskustvo, a istovremeno nadamo se i učiti od vas
- profesionalan odnos prema klijentu i projektu nam je na prvom mjestu i tražimo kandidata koji to razumije i prihvaća kao normalan način poslovanja
- minimalna stručna sprema: VŠS
- strani jezik: njemački
- potrebno radno iskustvo: 2 godine

Posebne pogodnosti:
- primjerenu osnovnu početnu plaću
- stimulacija prema zalaganju i rezultatima
- kvalitetne uvjete rada, podršku, i suradnju
- ugovor na neodređeno uz probni rok od 6 mjeseci
- tražimo osobu na duge staze
- mogućnost napredovanja
- vrsta posla: stalni radni odnos, rad na određeno vrijeme.
- plaća: od 796 € do 1062 € (od 6000 kn do 8000 kn)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).