Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Operater na NC strojevima (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Osijek

Rok prijave:

  • CARTA d.o.o.

Opis posla

- upravljanje strojem i kontrola rada stroja
- održavanje i čišćenje stroja
- posao na numerički upravljanim strojevima gdje operater ujedno prilagođava stroj pri promjenama radnih naloga

Uvjeti: u obzir dolaze samo kandidati s radnim iskustvom od najmanje godinu dana.

Razina obrazovanja: Srednja škola 3 godine

Vrsta zaposlenja: Na određeno; povećan opseg posla

Radno vrijeme: Puno radno vrijeme

Način rada: 3i smjene

Naknada za prijevoz: U cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).