Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Regionalni prodavač (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

cijela Hrvatska

Rok prijave:

  • MUSCULUS d.o.o., Glavna podružnica za proizvodnju i ugradnju sportske opreme

Opis posla

Tražimo regionalnog prodavača za Hrvatsku (m/ž).

Opis posla:
- prodaja sportskog masivnog parketa
- obilazak i kontrola terena
- obavljanje aktivnosti s ciljem kvalitetnog ispunjavanja potreba kupaca
- praćenje i sudjelovanje na natječajima

Uvjeti:
- poželjno iskustvo u prodaji parketa, PVC podova, lakova ili ljepila
- poželjno iskustvo u prodaji sportske opreme
- iskustvo sudjelovanja na natječajima
- poznavanje rada na računalu – MS Office (Excel, Word, PowerPoint, Outlook)
- znanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije

Od kandidata očekujemo:
- razvijene prodajne i komunikacijske vještine u radu s klijentima
- inicijativu u planiranju, organiziranju i određivanju prioritetnih zadataka i sastanaka
- spremnost na službena putovanja i terenski rad
- izrada osnovnih prodajnih izvještaja
- poznavanje građevinskih termina i sportskih pravila

Stručna sprema: Viša stručna sprema, Visoka stručna sprema, Magisterij
Potrebne godine iskustva: 1-3
Jezici: Engleski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno), Hrvatski (razina govora - osnovno, razina pisma - osnovno)
Vozačka dozvola: B
Vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Zaposlenima nudimo:
- samostalnost u radu
- interne i eksterne periodične obuke
- bonuse zasnovane na učinku

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos, Honorarno

Rad od kuće: Povremeno

Ostale informacije

Kategorije:

Prodaja (Trgovina)

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Prodaja (Trgovina) iznosi 769,48 EUR (5.797,68 kuna).