Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju

Opis posla

- za našeg klijenta u Untermeitingenu (okolica Augsburga) tražimo skladištara (m/ž)
- evidencija ulaza/izlaza robe, utovar/istovar robe
- rad viličarem (tzv. Ameise)
- komisioniranje i slanje robe
- posao u 2 smjene

Preduvjeti:
- EU državljanstvo
- njemački jezik min. B1
- stručna sprema i/ili radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

Nudimo:
- sigurno radno mjesto sa dugoročnom perspektivom i odličnim uvjetima rada
- ugovor o radu sa njemačkim poslodavcem na neodređeno vrijeme
- osiguran smještaj u okolici uz prijavu na adresu: 2-krevetne sobe - naknada od ca. 500-550 mjesečno po osobi se obračunava na plaći
- pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj
- plaća: 14.5 € bruto/sat plus 20 € neoporezivi dodatak po radnom danu je otprilike 1900 - 2000 neto mjesečno
- prekovremeni 25%, noćni rad 25%, nedjelje 50%, blagdani 100%

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).