Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Kukuljanovo

Rok prijave:

  • PK d.o.o.

Opis posla

- praćenje stanja robe na skladištu
- ulazna i izlazna kontrola robe
- slaganje robe na police
- pakiranje robe za kupca
- izdavanje robe sa skladišta na radne naloge prema dobivenim specifikacijama
- upravljanje viličarem
- upravljanje vozilom C kategorije

Uvjeti:
- završena srednja škola (SSS)
- osnovno tehničko znanje
- poželjna vozačka dozvola C kategorije (nije uvjet)
- poželjna dozvola za upravljanje viličarem
- osnovno poznavanje rada na računalu
- spremnost na timski rad
- želja za učenjem i usavršavanjem
- angažiranost i posvećenost

Stručna sprema: Srednja stručna sprema (poželjno tehničkog usmjerenja)
Potrebne godine iskustva: 0-1
Jezici: Engleski (razina govora - prednost, razina pisma - osnovno)
Vozačka dozvola: B, C

Što nudimo:
- rad u inovativnoj, rastućoj i poticajnoj okolini
- stabilna primanja uz dodatni sustav stimulacije
- mogućnost zaposlenja na neodređeno vrijeme
- planirani kolektivni ljetni i zimski godišnji odmor
- blagdanske bonuse
- plaćen topli obrok organiziran u prostorijama tvrtke
- naknadu za prijevoz
- priliku za osobni i profesionalni razvoj
- korištenje sportskih centara za djelatnike

Vrsta zaposlenja: Na određeno vrijeme, Stalni radni odnos

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).