Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik na obradi metala (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju

Opis posla

Za našeg klijenta u Affingu (okolica Augsburga) tražimo 2 djelatnika na obradi metala (m/ž).

Aktivnosti / zadaci:
- upravljanje mašinama za obradu metala
- posao u 2 smjene

Preduvjeti:
- EU državljanstvo
- njemački jezik min. A2
- radno iskustvo u istim ili sličnim poslovima

Nudimo:
- sigurno radno mjesto sa dugoročnom perspektivom i odličnim uvjetima rada
- ugovor o radu sa njemačkim poslodavcem na neodređeno vrijeme
- osiguran smještaj u okolici uz prijavu na adresu: 2-krevetne sobe
- naknada se obračunava na plaći
- pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj

Plaća: 13,50 bruto/sat plus 15 neoporezivi dodatak po radnom danu = ca. 1800-1900 neto mjesečno.

Prekovremeni 25%, noćni rad 25%, nedjelje 50%, blagdani 100%.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).