Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik grafičke pripreme (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Nova Gradiška

Rok prijave:

  • ELDA d.o.o.

Opis posla

- rad na poslovima grafičke pripreme
- priprema materijala za offset i digitalni tisak
- grafički dizajn-predlaganje dizajnerskih i kreativnih rješenja za dizajn tiskovnih i digitalnih medija, te ambalaže
- samostalna komunikacija sa tiskarama i partnerima
- samostalno i stručno vođenje projekata od pripreme, idejnog rješenja, prezentacije do finalne razrade

Od Vas se očekuje:
- VŠS/VSS
- samostalost, ambicioznost i motiviranost
- brzina, visoka razina produktivnosti i samoinicijatvnosti
- spremnost na preuzimanje odgovornosti
- sklonost timskom radu
- napredno znanje Adobe alata (Ilustrator, Photoshop, InDesign)
- izvrsno znanje engleskog jezika u govoru I pismu
- izvrsno poznavanje principa tiska i grafičke pripreme
- želja za radom i kolektivnim uspjehom

Radno iskustvo: 1 godinu

Vještine: Adobe Creative Cloud (Illustrator, Photoshop, Indesign), Word, Excel, Power Point, Internet

Prednost pri zaposlenju:
- poznavanje programa za 3D modeliranje, te rad u istom
- prethodni radovi

Uvjeti rada: fizička prisutnost na radnom mjestu

Mogućnost stalnog zaposlenja nakon probnog rada.

Smještaj: samački smještaj

Ostale informacije

Kategorije:

Dizajn i umjetnost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Dizajn i umjetnost iznosi 804,50 EUR (6.061,52 kuna).