Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Stolar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • SCHANZER POSAO d.o.o. za posredovanje u zapošljavanju

Opis posla

Za našeg klijenta u Njemačkoj, agenciju za privremeno zapošljavanje tražimo stolare (m/ž).

Mjesto rada u okolici Ellwangen-a.

Aktivnosti / Zadaci
- rad sa strojevima za obradu drva
- proizvodnja namještaja
- montiranje namještaja
- rad prema tehničkim nacrtima

Preduvjeti
- poznavanje njemačkog jezika (min. A2)
- državljanstvo zemlje članice EU
- stručna sprema: KV/SSS istog ili srodnog usmjerenja
- radno iskustvo min. 1 godinu
- spremnost na učenje i usavršavanje
- vozačka dozvola B kategorije
- posjedovanje vlastitog auta za potrebe odlaska na posao - prednost, nije uvjet

Nudimo
- plaća cca. 2300 € neto, porezna klasa 1 (samci) - ovisno o radnom iskustvu i kvalifikacijama
- cijena smještaja 500 - 600 € mjesečno - odbija se mjesečno od plaće, ne plaća se unaprijed
- smještaj u dvokrevetnim sobama sa zajedničkim korištenjem kuhinje i kupaonice
- moguć smještaj i u jednokrevetnoj sobi, cijene ovisno o lokaciji se kreću od 550 - 700 €
- rad u smjenama, noćni rad i rad blagdanom se dodatno plaća
- dugoročno radno mjesto
- pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).