Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni radnik u skladištu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • LUSH manufaktura d.o.o.

Opis posla

Zbog povećane potražnje za našim proizvodima, zapošljavamo veliki broj novih djelatnika te je ovo izvrsna prilika da se pridružite našem internacionalnom i uspješnom timu s brojnim prilikama za učenje i napredovanje.

Posao obuhvaća rad u skladištu kozmetičkih proizvoda:
- istovar (ulaz) robe na skladište
- ispomoć na poslovima kvantitativne i kvalitativne kontrole zaprimljene robe
- smještaj robe unutar skladišta
- pakiranje robe i ispomoć kod pripreme dokumentacije po narudžbi za izdavanje robe
- ispomoć pri izdavanju robe sa skladišta
- ispomoć u provedbi redovitih popisa robe na zalihi

Potrebni uvjeti:
- spremnost za rad u skladištu u kozmetičkoj industriji
- želja za učenjem novih vještina
- spremnost na timski rad
- organiziranost i efikasnost
- optimizam, pozitivan i vedar duh

Sve ostalo što trebate znati, naučit ćete kroz obuku i vrlo brzo postati samostalni.

Što nudimo?
- mjesečni bonusi
- naknada za topli obrok
- naknada za troškove prijevoza u iznosu stvarnih troškova
- 1 sat stanke za odmor
- redovan rad od ponedjeljka do petka
- mogućnost dodatne zarade - uvećanje satnice za 50% za rad subotom
- 50% popusta u LUSH trgovinama
- mogućnost napredovanja i stalnog zaposlenja
- pozitivno radno okruženje
- pozitivan pristup prema poslu i zaposlenicima
- rad u internacionalnom okruženju

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).