Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Terenski serviser (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • SERVIS KOŠIĆ d.o.o.

Opis posla

- servis Kärcher uređaja (visokotlačnih perača, usisivača, uređaja za pranje tepiha, uređaja za ribanje i usisavanje) te dijelova
- nakon zaprimanja uređaja na servis, različitim ispitivanjem funkcija, radi se na otkrivanju te otklanjanju kvara na uređaju

Uvjeti:
- poznavanje rada s raznim mjernim instrumentima (naboj, jačina, napon električne struje) i ostalim uređajima te poznavanje ostalih poslova vezanih uz rad sa strujom
- poznavanje stranog jezika (njemački ili engleski) radi čitanja raznih shematskih prikaza
- položen vozački ispit B kategorije
- poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
- samostalnost u radu i organizaciji

Terenski rad na području Zagrebačke županije i ostatka Hrvatske.

Korištenje službenog vozila te službenog mobilnog uređaja.

Vrsta zaposlenja: Na neodređeno; novootvoreni poslovi

Naknada za prijevoz: U cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).