Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Skladištar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

10000 HRK - 20000 HRK

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • ULMER ZEITARBEIT d.o.o. za usluge

Opis posla

Uvjeti:
- zanimanja zahtijevaju barem A2 poznavanje njemačkog jezika
- radnici moraju imati EU papire (npr. hrvatsku osobnu/putovnicu)
- potrebno je imati iskustva ili biti stručno osposobljen za navedena zanimanja

Dodatne pogodnosti:
- poslovi su locirani na jugu Njemačke (na 7 sati od Hrvatske), pretežno u gradovima - Ulm, Kempten i okolica
- nudimo organizirani smještaj u cijeni od cca. 250-300€ (ovisno o smještaju)
- prijevoz na radno mjesto je organiziran i besplatan (u slučaju da ima potrebe za putovanje automobilom)

Mjesto rada: Ulm, Njemačka.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skladištenje i logistika iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).