Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Specijalist kontrolinga i interne revizije (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Presoflex gradnja d.o.o.

Opis posla

- pregledavanje javnih natječaja i priprema natječajne dokumentacije
- pronalaženje, izdvajanje i informiranje o javnim natječajima
- izrada kalkulacija za ponude, normiranje stavak
- obrada upita i troškovnika
- izrada izvoda troškovnika za kooperantske radove, provođenje natječaja za radove kooperanata, provjera i rangiranje ponude kooperanata
- objedinjavanje, provjera i verifikacija kalkulacija drugih članova tima za izradu ponude
- usuglašavanje kalkulacija, izrada ponudbenog troškovnika i autorizacija ponuda

Što očekujemo:
- SSS/VŠS/VSS elektotehničkog smjera,
- najmanje 3 godina radnog iskustva u području kalkulacija u građevinarstvu
- elektroinstalaterski radovi
- tehnička znanja u domeni elektrotehnike građevinarstva, razumijevanje poslovnih procesa i procedura, industrijskih trendova i poslovne strategije
- visoka motiviranost, proaktivnost, ustrajnost i predanost ostvarenju zadanih ciljeva
- organiziranost, komunikativnost i usmjerenost timskom radu
- znanje jednog stranog jezika, engleski jezik (prednost)
- aktivan rad na računalu (MS Office, MS outlook, AutoCAD)
- vozačka dozvola B kategorije, spremnost na službena putovanja

Što nudimo:
- rad u sustavu renomirane i strukturirane građevinske tvrtke
- ugovor na neodređeno vrijeme
- redovita, natprosječna primanja
- kontinuirano stručno usavršavanje
- timski rad
- mogućnost napredovanja

Smještaj: po dogovoru

1 izvršitelj – područje rada: Zagreb

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Bankarstvo iznosi 929,59 EUR (7.004,01 kuna).