Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni kuhar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

4000 HRK - 6000 HRK

Rok prijave:

  • KARNI d.o.o. za proizvodnju, trgovinu i usluge

Opis posla

Pomoć u kuhanju jela, gableca, tortilja i sendviča, održavanje čistoće.

Zapošljavamo 2 izvršitelja/ice.

Uvjeti:
- 2 godine iskustva
- obvezno poznavanje rada na roštilju i fritezi
- poznavanje rada u kuhanju jela i radu s tavicama smatrat će se bonusom
- obavezno poznavanje pripreme i spremanje svih namjernica

Ukoliko volite raditi ovaj posao, zainteresirani ste za učenje, izgradnju sebe te napredovanje, ukoliko volite timski rad, sigurnost osobnih primanja, obvezno nam se javite.

Ukoliko ste nezadovoljni neredovitim primanjima, smatrate da Vaš rad te organiziranost poslom na radnom mjestu nisu proporcionalno plaćeni, obvezno nam se javite.

Iznimno cijenimo rad, organiziranost, ljubaznost prema gostima i kolegama, održavanje čistoće, želju za napredovanjem. Ukoliko posjedujete navedene vrline, poželjni ste dio našeg tima.

Uvjete rada, startnu plaću, bonuse te sve ostale nagrade za rad ćemo Vam prezentirati na organiziranom sastanku, nakon Vaše zamolbe za posao.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Turizam i ugostiteljstvo iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).