Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Specijalist kontrolinga i interne revizije (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Požega

Rok prijave:

  • Presoflex gradnja d.o.o.

Opis posla

- poslovi kontrolinga na nivou Uprave Društva
- sudjeluje u poslovima planiranja aktivnosti kontrolinga u sklopu izrade godišnjeg poslovnog plana
- analiza postojećeg stanja u tvrtki
- prikupljanje informacija, obrada informacija, prezentiranje Upravi
- brzo i efikasno detektiranje slabih točaka poslovanja
- sudjeluje u poslovima prikupljanja i analize podataka o realizaciji godišnjeg plana Društva te istražuje uzroke eventualnog odstupanja od plana
- sudjeluje u tjednom mjesečnom, tromjesečnom i godišnjem izvješćivanju nadređenih o realizaciji godišnjeg plana Društva (mjesečno izvješće sadrži usporedbu s prethodnom godinom i planom, prikaz i objašnjenje značajnih pokazatelja i trendova... i sl.)
- sudjeluje u izradi potrebnih benchmark analiza (prikuplja podatke za iste)
-sudjeluje u reviziji godišnjeg plana Društva i izradi forecasta
- pruža potrebnu podršku u radu eksternim revizorima
- sudjeluje u poslovima provjere boniteta potencijalnih i postojećih poslovnih partnera
- prati stručnu literaturu i zakonsku regulativu iz područja poslovne analize te se stručno usavršava

Uvjeti:
- na natječaj se mogu prijaviti magistri/e i prvostupnici/e ekonomske struke, prvenstveno smjer financijski menadžment. Kandidati/kandidatkinje moraju odlično poznavati MS Office
- prednost imaju kandidati/kandidatkinje s iskustvom u nabavi i prodaji, također su potrebne dobre komunikacijske vještine

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).