Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj brodice - kontrolor (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Biševo

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • NAUTIČKI CENTAR KOMIŽA, d.o.o. za usluge u nautičkom turizmu, ostale lučke usluge, komunalne djelatnosti i graditeljstvo

Opis posla

Opis poslova:
- asistencija prilikom ukrcaja i iskrcaja putnika
- pomorski prijevoz putnika
- prikupljanje i odnos otpada sa plovila
- asistencija pri održavanju reda u luci
- ostali slični poslovi po nalogu direktora i voditelja org. jedinice

Uvjeti:
- položen ispit za voditelja brodice b kategorije (prednost) – ukoliko kandidat nema položen ispit dužan je u prvom roku steći stručnu osposobljenost.
- radno iskustvo od minimalno 1 godine na istim poslovima (prednost)
- znanje engleskog jezika
- opća zdravstvena sposobnost

Broj traženih radnika: 7

Nudimo:
- sezonski posao
- smještaj osiguran
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Ostale informacije

Kategorije:

Management

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Management iznosi 1.271,06 EUR (9.576,77 kuna).