Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Odgojitelj (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • Akut Medizinische Personallogistik Gmbh

Opis posla

Traži se odgojitelj (m/ž)

Što nudimo:
- siguran i neograničeni radni ugovor
- božićnicu i regres
- fleksibilno radno vrijeme
- osiguran povoljan smještaj ili pomoć u pronalasku istog
- osobnog savjetnika i pomoć pri nostrifikaciji diplome
- godišnji odmor do 30 dana
- mogućnost dobivanja službenog vozila za privatno korištenje
- plaćen javni gradski prijevoz
- razne team-building evente
- mogućnost pokrivanja troškova učenja jezika
- osobni prihodi su individualni i ovise o Vašem iskustvu, kvalifikacijama, razini znanja njemačkog jezika i dodatnim stručnim edukacijama

Uvjeti i potrebna znanja:
- VŠS odgajateljskog smjera
- znanje njemačkog jezika na B2/C1 razini i/ili spremnost na učenje
- pripravnički staž i položen stručni ispit
- osjećaj za rad s ljudima
- državljanstvo članice EU ili dozvola za rad u Njemačkoj

Ostale informacije

Kategorije:

Obrazovanje i znanost

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Obrazovanje i znanost iznosi 887,26 EUR (6.685,05 kuna).