Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Njegovatelj / medicinska sestra u nostrifikaciji (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Njemačka

Rok prijave:

  • Akut Medizinische Personallogistik Gmbh

Opis posla

Traži se njegovatelj / medicinska sestra u nostrifikaciji (m/ž).

Što nudimo:
- siguran i neograničeni radni ugovor
- božićnicu i regres
- fleksibilno radno vrijeme
- dodaci za rad noću / vikendom / blagdanima
- osiguran povoljan smještaj ili pomoć u pronalasku istog
- stručni osobni savjetnik
- godišnji odmor do 30 dana
- plaćen javni gradski prijevoz
- razni team-building eventi
- osobni prihodi su individualni i ovise o Vašem iskustvu, kvalifikacijama, razini znanja njemačkog jezika i dodatnim stručnim edukacijama

Uvjeti i potrebna znanja:
- SSS/VŠS medicinskog smjera
- znanje njemačkog jezika na B1 razini i/ili spremnost na učenje
- osjećaj za rad s ljudima
- državljanstvo članice EU ili dozvola za rad u Njemačkoj

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).