Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kemijski tehnolog (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Savska Ves

Rok prijave:

  • NTT New Textile Technologies društvo s ograničenom odgovornošću za proizvodnju tekstila

Opis posla

- istraživanje i razvoj novih tehnologija u tekstilnoj industriji
- vođenje projekata
- vođenje dokumentacije istraživanja i podnošenje izvještaja

Uvjeti:
- potrebno zvanje: inženjer ili diplomirani inženjer tekstilno-kemijske ili kemijske tehnologije, ili SSS tekstilno-kemijskog smjera s višegodišnji iskustvom
- poznavanje engleskog ili njemačkog jezika (B razina)
- vozački ispit B kat
- napredno korištenje računala

Radi se o novootvorenim poslovima, na određeno vrijeme s mogućnošću stalnog zaposlenja.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Strojarstvo i brodogradnja iznosi 1.003,91 EUR (7.563,94 kuna).