Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Telekomunikacijski monter (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ELEKTRO IMBER d.o.o. za graditeljstvo i usluge

Opis posla

Opis posla:
- izrada optičkih mreža (provlačenje, upuhivanje optičkih kablova po sustavima distributivne telekomunikacijske kanalizacije)
- izrada FTTH mreža u stubištima zgrada i spajanje korisnika
- mikro kabliranje i upuhivanje optičkih kablova
- izrada koaksijalnih mreža
- postavljanje ormarića

Rad je terenski po cijeloj Hrvatskoj.

Pogodnosti:
- službeni mobitel
- inovativno radno okruženje
- dodatna edukacija
- satnica od 35,00 - 65,00 kn
- stalni radni odnos / na određeno

Uvjeti:
- KV/SSS
- osnovno poznavanje engleskog jezika
- vozačka dozvola B kategorije

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).