Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent u marketingu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Toplice Sveti Martin

Rok prijave:

  • Toplice Sveti Martin dd

Opis posla

Traži se referent u marketingu (m/ž).

Uvjeti:
- VŠS ili VSS ekonomskog usmjerenja
- poznavanje engleskog jezika (prednost nije uvjet)
- poznavanje MS Office-a

Nudimo:
- rad u kvalitetnom i motiviranom timu i korištenje sofisticirane opreme
- interni i eksterni benefiti korištenja usluga i proizvoda u sustavu i kod partnera
- mogućnost zasnivanja stalnog radnog odnosa
- mogućnost daljnjeg profesionalnog usavršavanja
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Marketing, PR i mediji iznosi 954,07 EUR (7.188,44 kuna).