Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Inženjer u poslovima razvoja i projektiranja (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • KONČAR-ELEKTRIČNA VOZILA d.d.

Opis posla

Postanite dio našeg tima na poslovima: Inženjer u poslovima razvoja i projektiranja (m/ž) - 5 izvršitelja (sa ili bez iskustva).

Uvjeti:
- visoka stručna sprema iz područja elektrotehnike (dipl.ing. ili mag.ing.), prednost FER

Jezici:
- engleski (napredno)

Vozačka dozvola: kategorija B.

Vještine:
- Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet, AutoCAD

Što nudimo:
- rad u kvalitetnom, dinamičnom, poticajnom i prijateljskom okruženju
- profesionalno usavršavanje i osobni razvoj kroz raznovrstan i kreativan posao, razne edukacijske programe i poslijediplomske studije
- stabilno radno mjesto na kojem se cijeni stručnost, trud i inicijativa

Vrsta zaposlenja: na određeno vrijeme.

Napomena: Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom.

Ostale informacije

Kategorije:

Elektrotehnika

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).