Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik za pribavljanje i selekciju radnika (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Osijek

Rok prijave:

  • Viapan Adria doo

Opis posla

- regrutiranje i selekcija radnika u skladu s planom zapošljavanja
- samostalni pronalazak novih kandidata
- objavljivanje oglasa za tražena radna mjesta
- obavljanje razgovora s kandidatima i provođenje testiranja te prikupljanje potrebne dokumentacije
- vođenje evidencije o pristiglim prijavama
- priprema statističkih izvještaja

Uvjeti:
- SSS/VŠS/VSS društvenog ili drugog smjera
- poželjno je radno iskustvo u HR sektoru
- napredno korištenje računalom, internetom i društvenim mrežama
- poznavanje engleskog jezika C1 razine
- poznavanje mađarskog jezika

Traži se komunikativnost, staloženost, sklonost timskom radu, proaktivnost, dinamičnost, usmjerenost na ostvarivanje rezultata i ciljeva.

Nudimo:
- vrsta zaposlenja: na neodređeno
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Ostale informacije

Kategorije:

Ljudski resursi

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ljudski resursi iznosi 1.057,81 EUR (7.970,10 kuna).