Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Doktor medicine (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Crikvenica

Rok prijave:

  • Poliklinika OXY

Opis posla

Poliklinika za baromedicinu i medicinu rada OXY Pula je zdravstvena ustanova utemeljena 1996. sa sjedištem u Puli, podružnicama u Zagrebu, Crikvenici i Dubrovniku.

Osnovna djelatnost je primjena hiperbarične oksigenoterapije (HBOT) s brojnim indikacijama u svim granama medicine.

Poliklinika OXY ugovorna je ustanova HZZO-a od 2008. godine, kada je i otvorena Podružnica u Crikvenici, koja se nalazi unutar kruga Thalassotherapije Crikvenica.

Ugovorni odnos s HZZO-om omogućio je primjenu metode liječenja HBOT-om u liječenju bolesnika putem uputnice primarne zdravstvene zaštite.

Posao liječnika doktora medicine ili liječnika specijaliste u Poliklinici za baromedicinu i medicinu rada OXY u Crkivenici.

Uvjeti:
- VSS, završen Medicinski fakultet
- položen stručni ispit
- za liječnika specijalistu - položen specijalistički ispit
- važeće odobrenje za samostalan rad Hrvatske liječničke komore - važeća licenca
- potvrda o nekažnjavanju
- aktivno služenje engleskim jezikom u govoru i pismu za potrebe struke
- poznavanje rada na računalu
- organizacijske vještine
- osoba orijentirana pacijentima, točna,odgovorna, profesionalna
- sklonost timskom radu
- komunikativnost
- početak rada po dogovoru; prednost je što ranija raspoloživost za rad

Nudimo:
- stalan posao
- redovita primanja
- službeni mobitel
- božićnica
- plaćeni prijevoz
- plaćene edukacije
- 30 dana godišnjeg odmora

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).