Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Voditelj ureda (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Unitas nekrentine d.o.o.

Opis posla

RE/MAX je najveći svjetski sustav za posredovanje u prometu nekretninama. Već je preko 40 godina broj 1 na tržištu nekretnina, a u Hrvatsku je stigao 2009. godine te je danas na području Hrvatske, također vodeći sustav u posredovanju nekretninama. U Hrvatskoj imamo 21 ured, u 18 različitih gradova u svim dijelovima zemlje. RE/MAX počiva na tri stupa: iskustvo, edukacija i potpora.

Tražimo novu osobu za naš radni tim, osobu koja će se dugoročno razvijati zajedno sa nama.

Zadaci voditelja ureda su:
- izrada Marketinga plana i realizacija istog
- financijski plan i realizacija istog u smislu postizanja ciljeva i odgovornosti za iste - prihodi i rashodi
- razvoj ureda (rada s novim agentima)
- aktivno regrutiranje kroz cijelu godinu - plan regrutiranja (seminari, oglasi, itd.)
- vođenje postojećih agenata i njihov daljnji razvoj
- evidencija upita i odgovaranje na upite
- vođenje sastanaka i svakodnevna komunikacija s agentima
- periodička edukacija van dnevne operativne edukacije

Voditelj ureda u agenciji za posredovanje u prometu nekretninama mora biti motivator i lider sa istaknutim organizacijskim i menadžerskim sposobnostima.

Uvjeti:
- stručna sprema: Viša stručna sprema, Sveučilišni prvostupnik, Visoka stručna sprema, Magisterij
- potrebne godine iskustva: 5
- jezici: Engleski (prednost)
- vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:
- edukacija
- prijevoz

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).