Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Tajnik / Tajnica ureda

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • Unitas nekrentine d.o.o.

Opis posla

RE/MAX je najveći svjetski sustav za posredovanje u prometu nekretninama. Već je preko 40 godina broj 1 na tržištu nekretnina, a u Hrvatsku je stigao 2009. godine te je danas na području Hrvatske, također vodeći sustav u posredovanju nekretninama. U Hrvatskoj imamo 21 ured, u 18 različitih gradova u svim dijelovima zemlje. RE/MAX počiva na tri stupa: iskustvo, edukacija i potpora.

Tražimo novu osobu za naš radni tim, osobu koja će se dugoročno razvijati zajedno sa nama.

Tajnica je zadužena za:
- administrativne poslove
- pripreme papirologije za knjigovodstvo
- nabavu
- internu komunikaciju s agentima
- komunikaciju s klijentima
- pripremu marketinškog materijala
- vođenje statistika i evidencija

Tajnicu ureda u agenciji za posredovanje u prometu nekretninama mora biti komunikativna, ažurna i odgovorna osoba koja se dobro snalazi u timskom radu i multitaskingu.

Uvjeti:
- stručna sprema: Srednja stručna sprema, Viša stručna sprema
- jezici: Engleski (osnovno)
- vještine: Word, Excel, Power Point, Outlook, Internet

Što nudimo:
- službeni mobitel
- edukacija
- prijevoz

Napomena: Podržavamo zapošljavanje osoba s invaliditetom

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Administrativna zanimanja iznosi 819,77 EUR (6.176,54 kuna).