Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Programer baze podataka (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • Ac Group d.o.o

Opis posla

- postavljanje i održavanje baze podataka
- upravljanje i stvaranje novih modela baza podataka
- sudjelovanje u razvoju software-a sa ostalim članovima tima

Uvjeti:
- minimalno završena srednja škola u trajanju 4 godine, bez obzira na smjer obrazovanja
- poznavanje engleskog ili njemačkog jezika
- poznavanje RDBMS
- skriptiranje i podešavanje performansi barem jedne od baza: MySQL,SQL Server, HFSQL
- iskustvo u programiranju na barem jednom od jezika: C++, Java, JavaScript
- napredno poznavanje informatike
- radno iskustvo: 1 godina
- strani jezici: engleski, njemački jezik

Vrsta zaposlenja: na određeno; novootvoreni poslovi.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Ostale informacije

Kategorije:

IT, telekomunikacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    IT, telekomunikacije iznosi 1.328,03 EUR (10.006,04 kuna).