Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Vozač na UBER / Taxify platformi (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

4000 HRK - 7000 HRK

Rok prijave:

  • LIPOVAC PRIJEVOZ J.D.O.O.

Opis posla

Prijevoz putnika, taxi prijevoz preko Uber i Taxify aplikacije.

Zapošljavamo 5 izvršitelja/ica.

Mogućnosti rada:
- rad sa vlastitim vozilom (provizija 10%)
- rad sa našim vozilom (30% ukupne tjedne zarade vozaču) - rent a car

Uvjeti:
- aktivan vozač
- 2 godine iskustva
- poznavanje grada
- korištenje smartphone- a
- komunikativnost, ozbiljnost u poslu

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Promet, transport, pomorstvo iznosi 839,19 EUR (6.322,88 kuna).