Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Automehaničar - vulkanizer (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Kloštar Ivanić

Rok prijave:

  • AUTO BERINAC d.o.o. za promet i usluge

Opis posla

Rad u servisu, rad na popravcima, održavanju motornih vozila i izmjena guma te drugi poslovi po potrebi i zahtjevima kupaca.

Traži se osoba koje je voljna raditi uz mogućnost stalnog učenja i usavršavanja u svom području rada.

Uvjeti:
- 1 godina radnog iskustva
- samostalnost u radu
- odgovornost prema radnim zadacima
- volja za radom
- vozački ispit B kategorije

Nudimo:
- stimulativna primanja
- zaposlenje na neodređeno vrijeme

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Instalacije, održavanje i popravci iznosi 865,16 EUR (6.518,55 kuna).