Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Patronažna medicinska sestra / medicinski tehničar (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Lastovo

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • DOM ZDRAVLJA DR. ANTE FRANULOVIĆ

Opis posla

Uvjeti:
- VŠS, viša medicinska škola ili preddiplomski studij sestrinstva (prvostupnik sestrinstva)
- položen stručni ispit, odnosno bez stručnog ispita ukoliko je srednje obrazovanje završeno po programu u trajanju od 5 godina
- važeće odobrenje za samostalan rad
- položen vozački ispit B kategorije

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

Zapošljavamo 1 izvršitelja.

Smještaj osiguran.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Zdravstvo, socijalni rad iznosi 815,91 EUR (6.147,47 kuna).