Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Elektroinstalater (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • ELECTRA OPTIMUM d.o.o.

Opis posla

- izvođenje elektroinstalacija u privatnim i poslovnim objektima te zgradama
- polaganje kablova, spajanje i puštanje u pogon
- fina montaža rasvjete, prekidača i utičnica, portafona
- montaža kabelskih polica
- montaža razvodnih kutija
- izvođenje sustava automatizacije KNX i BTICINO
- obvezno pridržavanje sigurnosnih propisa i propisa zaštite na radu

Uvjeti:
- minimalno SSS
- 7 godina radnog iskustva

Što nudimo:
- zaposlenje na neodređeno
- sav potreban alat i radnu odjeću
- rad na području Zagreba
- u slučaju rada na terenu osiguran dobar smještaj i dnevnice
- dobri uvjeti rada uz mogućnost usavršavanja i napredovanja sukladno pokazanim rezultatima
- božićnice, stimulacije, motivirajuće radno iskustvo
- rad sa najnovijim tehnologijama
- plaća: od 9000 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Elektrotehnika iznosi 911,23 EUR (7.008,19 kuna).