Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Radnik na pakiranju prehrambenih proizvoda (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Nizozemska

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • Kadra Jobs

Opis posla

Za klijenta u Nizozemskoj tražimo radnike na pakiranju prehrambenih proizvoda (m/ž).

Mjesto rada: Apeldoorn.

Opis posla:
- pakiranje i prepakiravanje prehrambenih proizvoda
- rad na temperaturama od 14 do iznad 20 stupnjeva

Uvjeti:
- radno iskustvo nije uvjet, ali je prednost
- vozačka dozvola: prednost
- strani jezici: engleski jezik ili njemački jezik: A2

Smjene: dnevna (od 8 do 17h). Tjedna satnica: u prosjeku 40 sati.Rad vikendom – ponekad subotom: ovisno o potrebama poslodavca, uz uvećanu naknadu po satu. Dnevne pauze nisu plaćene - 3 x dnevno u ukupnom trajanju od 60 minuta.

Plaćen i osiguran smještaj 30ak km od posla (2 - krevetne sobe). Organizirani prijevoz automobilom poslodavca uz plaćanje 18,75€ tjedno (korištenje vozila ) + 2€ dnevno (gorivo). Prijevoz kolega vlastitim vozilom: isplata naknade od 22,50€ tjedno.

Ugovor o radu na 18 mjeseci (na engleskom jeziku). Neto plaća nakon svih odbitaka (zdravstveno osiguranje, prijevoz): 1.030,00€.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).