Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Djelatnik u agenciji za kreditno posredovanje (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • EMPANDA društvo s ograničenom odgovornošću za usluge i trgovinu

Opis posla

Traži se motivirani djelatnik (m/ž) za rad u uspješnoj agenciji za kreditno posredovanje.

Uvjeti:
- SSS/VŠS
- 1 godina iskustva na području financija, poželjno u bankarstvu ili osiguranju
- poznavanje korištenje računala u Windows okruženju te Microsoft Office paketa

Što nudimo:
- stalni radni odnos
- službeni mobitel
- stalna edukacija
- dobra atmosfera
- timski rad
- konkurentna primanja
- mogućnost stjecanja ovlaštenja za kreditnog posrednika kod Ministarstva financija i Hrvatske narodne banke, ali i licence za zastupnika u osiguranju

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).