Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Geronto domaćin (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Brdovec

Rok prijave:

  • LOKALNA AKCIJSKA GRUPA "SAVA"

Opis posla

Na temelju čl. 12. Zakona o radu («Narodne novine», br. 93/14 i 127/17), Ugovora o dodjeli bespovratnih sredstava za projekte koji se financiraju iz Europskog socijalnog fonda, Operativnog programa Učinkoviti ljudski potencijali 2014.-2020. „Zaželi - program zapošljavanja“, kodni broj: UP.02.1.1.05.0210 za provedbu projekta ''Pomoć u kući na području LAG-a SAVA'' od 4. 3. 2019. te Odluke Upravnog odbora od 28. ožujka 2019. godine, Upravni odbor objavljuje: OGLAS ZA PRIJEM U RADNI ODNOS NA ODREĐENO VRIJEME U LOKALNOJ AKCIJSKOJ GRUPI ''SAVA'' na radnom mjestu:

Geronto domaćin (m/ž) - 11 izvršiteljica.

Kandidati moraju ispunjavati opće uvjete za prijam u radni odnos a to su punoljetnost, hrvatsko državljanstvo te zdravstvena sposobnost za obavljanje poslova na radnom mjestu na koje se osoba prima.

Opis poslova: dostava namirnica:
- održavanje čistoće stambenog prostora
- pranje i glačanje rublja
- ostale usluge u kući i okućnici
- pomoć pri oblačenju i svlačenju
- briga o higijeni i osobnom izgledu
- pomoć u socijalnoj integraciji
- posredovanje u ostvarivanju raznih prava (dostava lijekova, plaćanje računa, dostava pomagala i sl.)
- pružanje psihosocijalne podrške korisnicima kroz razgovore i druženje
- pratnja i pomoć u različitim socijalnim aktivnostima
- i druge poslove vezane uz skrb starijih osoba i osoba u nepovoljnom položaju

Posebne napomene: Geronto domaćin (m/ž) će za vrijeme trajanja radnog odnosa na raspolaganju imati bicikle za obilazak korisnika, no za vrijeme nepovoljnih vremenskih uvjeta ili nemogućnosti korištenja bicikla (u slučaju velikih udaljenosti, brdovitih terena), za obilazak korisnika dužne su koristiti osobno vozilo. Za vrijeme trajanja radnog odnosa, za gerantodomaćice se osigurava obrazovanje/usavršavanje za zanimanje prema vlastitim afinitetima. Gerontodomaćice će obilaziti korisnike na području Općine Brdovec, Općine Klinča Sela, Općine Luka te Općine Pušća.
Vrijeme početka rada i trajanje radnog odnosa: Vrijeme početka rada: predvidivo od 1. svibnja 2019. godine. Trajanje rada: 24 mjeseca.

Uvjeti za mogućnost rada su:
- nezaposlene žene prijavljene u evidenciju nezaposlenih HZZ-a starije od 50 godina, žene s invaliditetom; žrtve trgovanja ljudima, žrtve obiteljskog nasilja, azilantice, mlade žene koje su izašle iz sustava socijalne skrbi sl., liječene ovisnice o drogama, povratnice s odsluženja zatvorske kazne unatrag 6 mjeseci, pripadnice romske nacionalne manjine, beskućnice, s najviše završenim srednjoškolskim obrazovanjem
- nezaposlene žene prijavljene na evidenciju nezaposlenih HZZ-a

Uz prijavu na natječaj kandidati trebaju priložiti:
- ispunjen i vlastoručno potpisan obrazac prijave
- potvrda Hrvatskog zavoda za zapošljavanje o razdoblju neprekidne nezaposlenosti
- preslika osobne iskaznice
- ispis staža iz E-knjižice Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje
- dokaz o završenoj školi (presliku svjedodžbe); dokaz o vozačkoj sposobnosti (preslika vozačke iskaznice)
- liječničko uvjerenje o zdravstvenoj i psihofizičkoj sposobnosti za obavljanje poslova gerontodomaćice (od liječnika obiteljske medicine)
- izjava o pristanku na obradu podataka
- izjava o osposobljavanju

Nepravovremene i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Podaci o plaći:
- Bruto iznos plaće: 3.750,00 kn/mjesečno
- troškovi prijevoza namiruju se u stvarnom iznosu
- djelatnik ima pravo na regres i božićnicu u iznosu 2.500,00 kn/godišnje

Prijave na oglas: Prijave se dostavljaju zaključno do 1.5.2019. Kandidati će biti obavješteni o rezultatima Oglasa u zakonskom roku. LAG SAVA zadržava pravo poništenja oglasa bez posebnog objašnjenja.

Naknada za prijevoz: u cijelosti.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Skrb (o djeci, starijima...) iznosi 711,65 EUR (5.361,90 kuna).