Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Građevinski inženjer (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Pula

Osiguran smještaj

Rok prijave:

  • RADNIK građevinarstvo i građevinska industrija d.d.

Opis posla

Organiziranje posla na gradilištu u skladu s preuzetim obvezama iz ugovora o građenju i ugovornoj i tehničkoj dokumentaciji, detaljno proučavanje cjelokupne tehničke dokumentacije objekata, a posebno glavnog izvedbenog projekta, organizacija i izvođenje pripremnih i glavnih radova, kontrola i praćenje izvršenja radova, kvalitetno završavanje radova u ugovorenom roku, samostalno vođenje gradnje objekta, izrađivanje operativnih planova za objekte koji se grade, obilazak mjesta rada, davanje naloga i uputa za rad, ukazivanje na nedostatke, intervencija u slučaju zastoja u radu te radi pravovremene isporuke materijala i sredstava rada, izrađivanje i ažuriranje tehničke dokumentacije, ispostavljanje mjesečnih situacija za izvedene radove kao i briga da iste budu ovjerene, ispostavljanje okončanih obračuna, organiziranje primopredaje radova s Investitorom, otklanjanje eventualnih nedostataka na građevini, kontrola obračuna radnika na gradilištima za plaću, kontrola količine radova, analiziranje financijskog rezultata poslovanja gradilišta i materijalnih troškova, komparacija troškova s kalkulativnim i planiranim te sukladno Zakonu o gradnji graditi u skladu s građevinskom dozvolom, tehničkim propisima, posebnim propisima i pravilima struke.

Uvjeti:
- VŠS/VSS, građevinarstvo
- radno iskustvo: 2 godine
- vozački ispit: kategorija B
- osnove korištenja računala u Windows okruženju
- poznavanje engleskog i njemačkog jezika

Nudimo:
- vrsta zaposlenja: na određeno; povećan opseg posla
- osiguran zajednički smještaj
- naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).