Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent u računovodstvu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • NAVIGARE YACHTING društvo s ograničenom odgovornošću turistička agencija

Opis posla

- knjiženje izvoda
- provjera i knjiženje ulaznih i izlaznih računa
- praćenje naplate rezervacija
- priprema dokumentacije za registraciju brodova
- prijave i odjave djelatnika
- kontakt s bankama i leasing kućama
- vođenje evidencije radnog vremena
- organizacija dokumentacije
- asistencija prilikom godišnjeg obračuna poslovanja
- priprema dokumentacije i komunikacija s revizorima

Uvjeti:
- VŠS/VSS
- aktivno znanje engleskog jezika
- aktivno znanje rada na računalu (MS Office)
- organiziranost i odgovornost u radu

Pogodnosti:
- stalni radni odnos, stručno osposobljavanje bez zasnivanja radnog odnosa
- dodatna edukacija po potrebi
- službeni mobitel
- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju
- mogućnost napredovanja unutar NY grupacije

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).