Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Glavni tehnolog za govedarsku proizvodnju (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • VETERINARSKA STANICA, dioničko društvo, VARAŽDIN

Opis posla

Vođenje kompletne tehnologije uzgoja tovne junadi, vođenje evidencija, vođenje tehnologije hranjenja i uzgoja.

Uvjeti:
- u obzir dolaze agronomi/agronomke stočarskog usmjerenja ili veterinar/veterinarka
- minimalno 10 godina radnog iskustva u struci
- minimalno posjedovanje vozačke dozvole B kategorije
- obavezno znanje rada na računalu
- osnovno znanje jednog stranog jezika.

Postoji mogućnost stalnog zaposlenja.

Razina obrazovanja: fakultet, akademija, magisterij, doktorat

Potrebno poznavanje osnova informatike
- Excel
- Word
- Internet

Vozački ispit: kategorija B.

Radno iskustvo: 10 godina.

Naknada za prijevoz: u cijelosti

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Proizvodnja i zanatske usluge iznosi 829,61 EUR (6.250,69 kuna).