Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Kućni pomoćnik (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Kaltern

Rok prijave:

  • OBRT ZA USLUGE, VL. SNJEŽANA FRIDRIH, ZAGREB, LJUBIJSKA 30

Opis posla

Pomoć u domaćinstvu starijem bračnom paru 80/85 u Kalternu kod Bolzana u Južnom Tirolu, Italija (njemački jezik). Kuhanje, čišćenje, peglanje, šetnje, vođenje brige da se popiju ljekovi i sl. Nema njege.

Uvjeti:
- solidno znanje njemačkog
- ljubaznost, strpljivost, prilagodljivost
- dobra kuharica/ar i uredna/an osoba

Pogodnosti:
- mogućnost da se ostane dugi period, povoljno za osobe koje žele riješiti životnu egzistenciju i krenuti iz početka
- plaća mjesečno 1300/1400 eura, osiguran stan i hrana, mirovinsko i zdravstveno plaćeno od poslodavca
- radni staž teče u Italiji
- trošak puta plaćen u cijelosti
- ako bi došlo do potrebe njegovanja neke osobe, plaća bi se povećala

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).