Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Inženjer građevinarstva / diplomirani inženjer građevinarstva (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • TIM-COLOR d.o.o.

Opis posla

Tražimo inženjera ili diplomiranog inženjera građevinarstva (m/ž).

Opis poslova:
- voditelj radova

Uvjeti:
- položen stručni ispit
- minimalno iskustvo 5 godina

Poduzeće TIM-COLOR d.o.o. bavi se svim građevinsko-obrtničkim radovima i osnovna djelatnost je izgradnja stambenih i nestambenih zgrada - visokogradnja. Tražimo vrijedne i kvalitetne osobe s iskustvom, koji su skloni timskom radu te dobro i odgovorno rade svoj posao.

Rad se odvija ovisno o ugovorenim poslovima na području Grada Zagreba, ali po potrebi i na području cijele Hrvatske.

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Graditeljstvo, geodezija, geologija iznosi 1013,85 EUR (7.817,71 kuna).