Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Pomoćni radnik u metalnom dijelu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Varaždin

Rok prijave:

  • LUKA INTERIJERI, VLADIMIR KOVAČ, VARAŽDIN, MIRKA MALEZA 14

Opis posla

Pranje metala, savijanje metala i ostali pomoćni poslovi u metalskoj industriji.

Uvjeti:
- završena škola nije uvjet
- poželjno radno iskustvo i vozačka dozvola B kategorije, ali nije uvjet za zaposlenje

Nudimo:
- rad na određeno vrijeme uz mogućnost na neodređeno vrijeme
- naknada za prijevoz: u cijelosti

Ostale informacije

Kategorije:

Ostalo

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ostalo iznosi 698,46 EUR (5.262,53 kuna).