Pošalji prijatelju

Ovaj oglas nije aktivan. Prijava na njega nije moguća.

Referent u računovodstvu (m/ž)

Ovaj oglas omogućio je PosLovac. Tvoj lovac na posao!

Zagreb

Rok prijave:

  • NAVIGARE YACHTING ADRIA TRAVEL društvo s ograničenom odgovornošću putnička agencija za usluge u nautičkom turizmu

Opis posla

Opis posla:
NY zapošljava jednog referenta računovodstva (m/ž) sa slijedećim opisom posla:
- obračun PDV-a
- obračun plaća
- knjiženje ulaznih i izlaznih računa
- salda conti kupaca i dobavljača
- vođenje blagajne
- Intrastat
- inventura
- koordinacija aktivnosti računovodstvenog odjela s aktivnostima drugih odjela

Uvjeti:
- 3-5 godina radnog iskustva na istim poslovima
- prednost poznavanje financijsko-knjigovodstvenog programa Pantheon
- aktivno poznavanje engleskog jezika
- poznavanje MS Office-a
- samostalnost u radu i upravljanju poslovnim procesima

Ako se prepoznajete u našim očekivanjima i zahtjevima, pošaljite nam vašu zamolbu i detaljan životopis putem linka za prijavu.

Stručna sprema: viša stručna sprema, visoka stručna sprema

Potrebne godine iskustva: 3-5

Jezici: engleski (napredno)

Vještine: Word, Excel, Outlook, Internet

Što nudimo:
- napredovanje unutar NY grupacije
- rad u "obiteljskom" okruženju
- plaćene edukacije, profesionalno usavršavanje
- rad u dinamičnom i poticajnom okruženju

Vrsta zaposlenja: stalni radni odnos

Plaća: od 6500 kn

    USPOREDITE SVOJU PLAĆU

    Prosječna plaća u kategoriji
    Ekonomija, financije i računovodstvo iznosi 988,52 EUR (7.448,02 kuna).